GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 5806060

nr 580 6060

Fat

2 st, Louise Adelborg Rörstrand för Stockholmsutställningen 1930, diameter 12 cm

Kondition: skador

måndag 27 april 2009
kl 18:37:05

  • 27 apr

TEMA 20- & 30-tal

Läs mer om TEMA 20- & 30-tal